ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

درباره ما

تولد ما

پیج دیزاین فعالیت خود را از سال ۱۴۰۱ به صورت تخصصی آغاز کرده و در زمینه طراحی وب‌سایت، سئو، مارکتینگ و توسعه محصول آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می‌باشد. ما با بررسی دقیق ترندهای روز دنیا در بستراینترنت، خدماتی باکیفیت و متناسب با سلیقه شما، راهکاری منحصربفرد به شما پیشنهاد می‌دهیم.

مهارت های ما

تیم پیج دیزاین با تمرکز بر ارائه تجربیات باکیفیت، یکیچ‌هایی طراحی کرده‌اند که نتیجه تلاش مشترک بین تیمی از متخصصان، بخصوص تیم طراحی است. ما همواره در تلاش هستیم تا آخرین ترندهای طراحی و تکنیک‌های نوآورانه را به کار ببریم و صفحات بصری خیره‌کننده‌‌ای ایجاد کنیم که برای کاربران آسان و قابل پیمایش است. چه به دنبال جذب مخاطبین خود باشید، چه به دنبال جذب مشتری جدید باشید، ما با مهارت طراحی، راه حل‌های متناسب با نیاز شما و بازدیدکنندگانتان را پیدا خواهیم کرد تا هر بار از وب‌سایت شما بازدید شد، تجربه‌ای به یاد ماندنی و لذت بخشی در یادها بماند.

درباره پیج دیزان

تخصص ما

برای وب‌سایتی آماده شوید که از بقیه وب‌سایت ها متمایز باشد، پیج دیزاین متفکرانه در پشت صحنه مشغول به فعالیت است. راه حل‌هایی سفارشی سازی شده، مناسب با نیازها و سلیقه منحصربفرد به شما ارائه می‌دهد. با الگوهای آماده خدافظی کنید وبه وب‌سایتی که از ابتدا و فقط برای شما ساخته شده است سلام کنید. اجازه دهید متخصصین ما حضور آنلاین شما را با قدرت از صفر تا صد در بستر اینترنت ثبت کنند.

فرآیند کاری ما

در شرکت ما، ارائه خدمات استثنایی و رضایت مشتریان فقط یک هدف نیست، بلکه یک تضمین است. ما مفتخریم که سابقه پروژه‌های موفقیت آمیز انجام شده، نشان دهنده تعهد کاری ما به هر سفارش است. در شرکت ما برتری فقط یک استاندارد نیست، بلکه روشی برای زندگی است. تعهد ما به کسانی است که به ما اعتماد می‌کنند تا کسب و کارشان را زنده نگهداریم.

ادامه راه

فعالیت های پیج دیزاین

45
پروژه های انجام شده
15
پروژه های در حال اجرا
12
اعضای تیم
60
مشتریان ما

نمونه کارهای ما

گروه طراحی گیسو

بانه اتومال

اجاره ای

دیدگاه کاربران

نهال کرمی
نهال کرمیکاربر عادی
Read More
من واقعا برای توسعه کسب و کارم نیاز به یک وبسایت حرفه ای داشتم و الان بخش عمده فروش فروشگاهم از طریق سایتم هست.خیلی خوشحالم که تیم پیج دیزاین رو برای اینکار انتخاب کردم.امیدوارم همیشه موفق باشید.
جواد قاسمی
جواد قاسمیکاربر عادی
Read More
من برای آموزشگاهم نیاز به یک سایت حرفه ای داشتم که بتونم دوره های آنلاین آموزشی داشته باشم.خوشحالم که با تیم شما همکاری داشتم و نتیجه همون چیزی بود که میخواستم.نکته مهم در خصوص پیج دیزاین پشتیبانی بسیار خوب هست که همیشه پاسخگو هستند.
سمیرا طالبی
سمیرا طالبیکاربر ویژه
Read More
مدت ها بود در نظر داشتم که برای گسترش کارم در فضای مجازی ایده ای داشته باشم و اینکار رو با راه اندازی وب سایت شروع کردم.تقریبا همه کسب و کارهای بزرگ در این روزها رو به ایجاد وبسایت داشتن و خوشحالم که قدم درستی برداشتم و الان دارم نتیجه رو میبینم.ممنون از تیم پیج دیزاین که انقدر با حوصله سلیقه یابی میکنند و خواسته هارو لحاظ میکنند.
Previous
Next
WhatsApp WhatsApp Telegram
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.